Platforma Envelo

Envelo to nowoczesna platforma internetowa pozwalająca na korzystanie z usług pocztowych w dowolnym miejscu. Pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Jakie usługi można zrealizować przy pomocy Envelo?

Nadanie paczki pocztowej – wystarczy wypełnić online prosty formularz, opłacić nadanie online, a następnie wydrukować etykietę i zanieść paczkę na pocztę bez czekania w kolejce.

Neoznaczki – można zakupić je online, wydrukować i korzystać z nich tak jak z tradycyjnych znaczków.

Pocztówki – Envelo umożliwia zaprojektowanie pocztówki z własnym zdjęciem, a następnie jej wydruk i doręczenie do odbiorcy.

List polecony online – list napisany, zaadresowany i opłacony online jest drukowany i w bezpieczny sposób dostarczany do odbiorcy w kraju i za granicą.

Odbieranie online tradycyjnego listu – Envelo zapewnia bezpieczne skanowanie korespondencji i jej odbiór w wirtualnej skrzynce, gwarantując przy tym pełną poufność korespondencji.

Aplikacja Envelo z wyszukiwarką – dzięki bezpłatnej aplikacji, pobieranej np. na telefon, można wyszukać placówkę pocztową, stosując różne kryteria – np. „otwarte teraz”, „bankomat w okienku”, „placówka dostosowana do osób niepełnosprawnych”.

Więcej informacji na www.envelo.pl.