Bliskie Konto Pocztowe

Dzięki Bankowi Pocztowemu można w prosty i wygodny sposób zarządzać domowymi finansami – przez internet lub osobiście.

Zaletą posiadania Bliskiego Konta Pocztowego jest gęsta sieć placówek, w których można załatwiać sprawy związane z obsługą konta. W całej Polsce, nawet w najmniejszych miejscowościach, jest dostępnych łącznie ponad 4600 placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, w których realizowane są darmowe wpłaty i wypłaty gotówki.

Prowadzenie Bliskiego Konta Pocztowego nie wiąże się z żadnymi opłatami, o ile klient wykona w ciągu miesiąca transakcje kartą o łącznej wartości 300 zł. Zaletą posiadania rachunku w Banku Pocztowym są także specjalne programy, dzięki którym na konto klienta może wrócić nawet kilkaset złotych rocznie.

Program „Same Korzyści” pozwala zyskać do 240 zł rocznie. Warunkiem jest to, że klient będzie płacił kartą za zakupy w wybranej przez siebie kategorii: zdrowie (apteki), kultura (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie), sport i rekreacja (sklepy sportowe, baseny, kluby sportowe itp.) – 5% płatności wraca na rachunek klienta Banku Pocztowego.

Program „Pocztowe Korzyści” to premia za płatności kartą na Poczcie, dzięki czemu można zyskać do 360 zł rocznie. Na konto klienta wraca 10% płatności (do 30 zł za każdy miesiąc korzystania z programu).

Więcej informacji o ofercie Banku Pocztowego, w tym tabelę opłat i prowizji oraz zasady programu, można znaleźć na stronie www.pocztowy.pl.